Fotograf ślubny Warszawa 

Wykonamy piękne fotografie ślubne, rodzinne sesje zdjęciowe, sesje ciążowe i plenerowe. Zdjęcia, to idealna pamiątka na lata.


Przejdź do kontaktu

Dni, miesiące, lata przemijają bezpowrotnie. Zastanawiasz się jak zatrzymać dla Was te piękne chwile i uwiecznić rozwój waszego dziecka? Świetnym pomysłem na zrobienie sobie niepowtarzalnej pamiątki będzie fotografia dziecięca!

Fotografia dziecięca Warszawa

foto by pixabay.com/jarmoluk

Fotograf dziecięcy Warszawa

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia dzieci we wcześniej ustalonej scenerii, we wnętrzu, lub też w plenerze. Robimy zdjęcia pojedyncze i grupowe. Poza tym dziecko, jak i pozostali uczestnicy sesji zdjęciowej mogą wystąpić w niej z przygotowanymi wcześniej rekwizytami – sceneria, ilość uczestników i rekwizyty, które zostaną wykorzystane ustalamy już na wstępie.

Jako profesjonaliści dysponujemy wysokiej jakość aparatami wyposażonymi w profesjonalne obiektywy. Dodatkowo mamy do dyspozycji kolorowe tła przygotowane z myślą o sesjach zdjęciowych dzieci i oświetlenie, które pozwoli nam doskonale uchwycić twarz roześmianego dziecka.

Więcej informacji na temat profesjonalnych sesji fotograficznych znajdziecie na http://sandra-kuba.pl

Nasi klienci znaleźli nas w wyszukiwarce Google po wpisaniu fraz: zdjęcia ciążowe, fotografia dziecięca Warszawa, fotograf ślubny z Warszawy…